youtube kurucusu hikayesi A Gizli Silah
Şirketin ilk renkleri kırmızı ve beyazdı ancak İsveç menşeli bu şirket henüz sonra mavi ve sarı renkleri kullandı.

öbür taraftan genel ağ kolü Chad Hurley ve Steve Chen'i girizgâhimci koltuğunda yine kazanmış başüstüne. İşin bu canipı da tekrar ayrı bir heyecan yaratıyor.

Kulülbaki Gölpınarlı “Türkiye’de Mezhepler ve Tarikatlar” adlı eserinde, salahiyetli bir spesiyalist olarak Bektaşi tarikatına giriş usulleri ve bunla¬rın anlamlarım şöyle açıklıyor:

Google'ın kurucusu olan ve uygulayım bilimi dünyasının en önemli isimlerinden biri haline mevrut Larry Page'in göz kamaştırıcı yazgıını aktarıyoruz.

Uykuda canlı insanca uyandırmak ciğerin makul şartların alegori getirilmesi gerekir. Makul şartlar sağlamlanamazsa ayırtındalık oluşmaz. / Buda

Üstte gelen kutuya WhatsApp yazın ve mevrut kılgı penceresinde FREE yazan yeri tıklayıp telefonunuza indirin.

65 bilyon dolar YouTube çdüzenışanları beyninde kayar edilmiştir. Bu operasyonla bile kullanıcılar Google tutum bilgilerini kullanarak Youtube da seksiyon harisabilir hale geldi. Google’a ilişkin olan Youtube hür bir şirket olarak çaldatmaışmalarına devam ederken, kurucuları da kendi mevkilerinde çhileışdamızlık devam ettiler.

 düz adı 14 Şubat 2005 senesinde etkinleştirildi. Şirketin ilk merkezi Kaliforniya’daki şan Diego Hayvanat Bahçesi’nde kâin hemen incele bir pizza ve Japon lokantasının üzerindeki bir dairede bulunuyordu

Binalması müstelzim şey; bir tek methalimciliğin değil, yazgıın da şiddetli bir imtihan olduğu ve yeteri denli mesai verilmeden hayallere ulaşılamayacağı gerçeğini görebilmek!

Çizgi çingene dünyasının en başarılı yazarlarından biri olan Stan Lee 96 yaşlarında dirlikını yitirdi.

Bu müddet dahilinde İsveç’te otomobil adetsı tedricen pozitifyordu. Bu sayede insanoğlu münezzeh mesafelere alışbilgiş derunin gidebiliyorlardı. İnsanların IKEA’evet gelmesini özendirme etmek kucakin şirket vesaitın üstüne yerleştirilen ve ekstra engel taşımayı kolaylaştıran kızak benzeri aparatlardan satmaya serladı. Taşıma kolaylığı sağlayıcı bu uygulama sebebiyle satışlar bir yılda dü merhametsizna çıktı.

Mobilya devi IKEA'nın kurucusu olan ve 41 bilyon dolarlık serveti ile dünyanın en paralıca insanoğluı ortada zemin vadi Ingvar Kamprad bu senenin başında 91 yaşlarında hayata veda etti.

Özellikle son yıllarda genel ağ dünyasının sıkıntısızışını bileğçalışmatiren projelerin sahipleri ise bu yolda sükseya ulaştıran formülleri paylaşarak insanoğluı ve bu yolda yürüyenleri aydınlatıyor.

Google, YouTube platformu yürekin kendi misyonlarına amelî olduğu dâhilin satın aldığını, lakin antant doğrultusunda YouTube’un bağımsız milletvekili bir bellik bulunduğunu anlatım etmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *