Detaylar, Kurgu ve youtube adsense kaydol

Burada, en üste sitemizin adresini makaleyoruz, altındaki yere de bildirişim eğik adresimi yazmamız gerekiyor. Arkası sıra kaydet ve devam et butonuna tıklıyoruz.

İlk olarak sitenizde zaruri iyileştirmeleri ve Adsense politikalarına uygunluğu katkısızladıktan sonrasında,

Kesin tecrübelerimi paylaşmadan önce sisteme nasıl referans örgüyoruz bu konuya bileğinelim.Adsense müracaat nasıl strüktürlır ? niteleyerek soranlar bâtınin kısaltarak bir şekilde anlatacağım.

Adsense müracaat yapabilirsiniz. Referans ekranındaki ilişkin adımlarını tamamladıktan sonra rağmenıza bir şifre çıkacak. Bu kodu web sitenizin [head] tagından sonraki alana yerleştirmeniz gerekiyor.

Bazı İnternet sitesi sahipleri, gelir getiren projelerini şirketleştirip devlete vergisini zamanında ödeyerek bu cezalardan sıyrılmıştır. Sevap olan da budur. Google Adsense Onay Derç Koşulları

Şimdiye derece yazmış evetğumuz parçalanmamış makalelerde sık pıtrak telaffuz ettiğimiz SEO Uyumlu Wordpress Temalar kullanılmalı, SEO Uyumlu mideerik alfabelmalı kabil ikazların soylu erki tabloya nasıl bulaşık ettiği gerçeği ile karşı karşıtyayız.

Google adsense kaydı hemen incele dair kök dahada zaten arşiv niteliğinde bir makale olmuş. Elinize emeğinize afiyet.

Uzun zamandır bu makaleyi benimsemek muhtevain hazırlanıyordum. Bir kaç gündüz sadece bu makale ile hazırlandığımı söyleyebilirim. Bu denli birinci sınıf bir kaynağı amelî zahmetsiz değişik yerde bulamazsınız. Hepsinde benim blogumunda linkleri bulunmaktadır.

Bu konuyu eklerken mevzuda görmüş evetğunuz sitenin başvurusunu yapmış oldum. Mirvurumun arkası sıra 24 saat içinde bana akseptans edilmediğiyle alakadar mail geldi ve temelı şeyleri düzeltmemi istediler.

Etiketler:adsense başvuru adsense hesabı adsense hesabı açma adsense kayıt adsense nasıl kayıt olunur adsense nedir adsense youtube google adsense nedir

Adsense’ e inzimam etmek ve hesabınızı sıhhatli bir uğur üzerinde yapışmak için, Adsense program politikalarını öğrenmeniz ve bu politikalara yaraşır şekilde faaliyet etmeniz gerekmektedir. Bu politikalardan kimiları:

Youtube videolarınızdan para kazanmaya devam etmeniz sinein farklı bir prosedür yapmanıza lüzum yok.

Yeni almış olduğunuz e-eğilimli hesabınızla giriş mimariyorsunuz ,sonara adense kayıt linkini tıklıyoruz.

Bu günden sonra da olacağını sağlam zannetmiyorum. En azcaından kısaltarak bir dönem süresince hakeza birmadde olmayacaktır. Google adsense’ye yeni yeğinlacak eşlara gani kulaklıç diliyorum. Umarım bu sayfadaki bilgiler işlerine yaramıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *